Nově u nás zakoupíte INTELIGENTNÍ TERMOSKY, INTELIGENTNÍ LAHVE A TERMONÁDOBY NA JÍDLO - foto najdete ve fotogalerii

21.11.2014 22:32


Inteligentní termosky

Proč inteligentní? Protože jen otevřete víčko a pijete! Jak jednoduché a rychlé. Žádné šroubování a nalévání nápojů do hrnku. Vhodné především pro děti a aktivní lidi, prostě pro všechny ty, co se chtějí rychle a jednoduše napít nápoje v teplotě, kterou si sami zvolí. S naší Inteligentní termoskou se zvládnete napít jednou rukou.Výrobce garantuje u Inteligentních termosek 12 hodin pro teplé nápoje a 24 hodin pro studené nápoje. 
Inteligentní termoska nabízí  komfort v kombinaci láhve na pití a výhod isolačních vlastností termosky. Korpus termosky je vyroben z nerezové oceli, tzn. z hygienického materiálu.  Jedná se o nerezovou potravinářskou ocel, která je odolná vůči kyselinám, a to i vůči nápojům obsahujícím velké množství ovocných kyselin nebo uhličitanů, přičemž je výjimečně odolná vůči nárazům a úderům. Inteligentní termoska udržuje ideální teplotu nápojů několik hodin. Vakuový (isolační) obal Inteligentní termosky se skládá ze dvou nerezových stěn oddělených dutinou, ve které je vakuum. Tímto je obsah termosky dokonale isolován od okolní teploty.
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:  Před plněním termosky teplými nápoji, nechte horké nápoje vychladnout na teplotu určenou k pití! Vzhledem ke svým  izolačním schopnostem udržuje Inteligentní termoska svůj obsah téměř v konstantní teplotě po dobu několika hodin. Z tohoto důvodu hrozí nebezpečí opaření horkými nápoji!    
Inteligentní termosky nabízíme v objemech 0,35 l a 0,5l. Termoska s objemem 0,35l váží 268g a termoska s objemem 0,5l váží 300g. Některé termosky také můžete najít v dárkových setech. Před použitím si přečtěte návod na použití. Dostanete ho spolu s koupí Inteligentní termosky nebo je ke stažení na tomto webu u každého produktu. Ke všem produktům nabízíme také náhradní picí uzávěry, víčka, štětky na mytí a čistící tablety.

Novinka- Inteligentní termoska II.

Novinkou od konce roku 2013 je inovovaná inteligentní termoska II, která se liší především pítkem (mechanismus podobný pítku na lahvi) a s velkou výhodou možnosti umývat i korpus termosky v myčce na nádobí. Nová termoska s objemem 0,5l váží 263g a nová termoska s objemem 0,35l váží 223g.

Lahve na pití

Lahve na pití jsou vyrobeny z netoxických materiálů (bez vnitřního nátěru, bez bisfenolu A, bez těžkých kovů) a jsou hygienicky vhodné, jako všechny produkty značky alfi. Korpus lahve je vyroben z nerezové oceli, nepodléhající korozi.  Je odolný vůči oděrům, dopadům a nárazům. Díky svému širokému otvoru (4,5cm) je snadno ručně umyvatelný (není určen pro mytí v myčce). Uzávěr je vyroben z polypropylenu.
Lahve na pití nemají izolační vlastnosti. Nabízíme je ve 2 variantách - lahve s pítkem a lahve se šroubovacím uzávěrem. Lahve se šroubovacím uzávěrem mají v uzávěru otvor, kterým je možno protáhnout šňůrku či zacvaknout karabinu a poté připevnit např. na batoh. Lahve s pítkem vám umožňují komfortní pití.  Za účelem pití je po odklopení víčka nutné pootočit pítkem proti směru hodinových ručiček. Je zde také důmyslná pojistka proti případnému vytečení nápoje. Pokud po skončení pití nevrátíte pítko do polohy zavřeno, nelze zaklopit víčko.

Všechny lahve jsou 100% těsnící díky kvalitnímu silikonovému těsnění. Jsou také vhodné pro sycené nápoje. Nabízíme je ve velikostech 0,35l (s hmotností 122g), 0,6l (s hmotností 162g) a 1l. Lahve o objemu 0,6l a 1,0l jsou vhodné i do držáků na kolo určených pro Inteligentní termosky nebo do držáků v mnoha autech. Ke všem produktům nabízíme také náhradní picí uzávěry, kartáče na mytí a čistící tablety.

Termonádoby na jídlo

Termonádoby na jídlo jsou určeny pouze pro uchování potravin. Jsou vyrobeny z nerezové oceli, bez toxinů a bez vnitřního nátěru. Jako všechny produkty značky alfi zde nabízené, jsou 100% těsnící. Díky svým isolačním vlastnostem uchovávají jídlo v teplotě, kterou si sami zvolíte. Jsou vhodné pro uchování jak teplých potravin (polévky, vařené jídlo), tak i pro uchování studených potravin - v letních měsících např. zmrzliny nebo ovoce. Firma poskytuje záruku na tyto isolační vlastnosti 5 let (6h teplé, 12h studené). Termonádoby je možné naplnit maximálně cca 2cm pod okraj.  Pro údržbu nabízíme i speciální kartáč nebo čistící tablety značky alfi. Měkká pěnová hlavice usnadňuje čištění vnitřku nádoby.  Termonádoby nejsou určeny k mytí v myčce na nádobí! K dostání jsou v několika designech a ve 2 velikostech - objem 0,35l a 0,5l.

—————

Zpět


Kontakt

Emelli shop s.r.o.

Emelli
U Leskavy 27
62500 Brno
IČ: 03056210
DIČ: CZ03056210
+420 777 532 774